Drag Racing

1.7.74

4.6

8

Yarış ve dünyada en hızlı kim gör

626.8k

Bu uygulamayı oyla

Drag Racing, tüm şehir boyunca 3D yarışlarına katılmak yerine sadece 2D'de kısa mesafelerde yarışacağınız eşsiz bir yarış oyunudur.

Bu kısa mesafelerde, amaç kazanmaktır; doğru zamanda doğru hız bileşenleri oluşturmak ve nitroyu nasıl kullanacağınızı öğrenmek. Eğer yarışta iyi bir performans gösterirseniz, yarış sadece 5 saniyeden az bir zamanda bitebilir. Ancak, bu seviyeye gelebilmeniz için aracınızın seviyesini yükseltmeniz gerekiyor.

Oyunda 50'den fazla farklı araç mevcut ve bunları yarışlarda kazandığınız paralarla yükseltebilirsiniz. Motorunu, frenini, rengini ve hızını değiştirebilirsiniz. Aracınızı yükseltmek ve daha iyi konuma getirmek için çok fazla seçeneğe sahipsiniz.

Drag Racing'in güzelliği ise saniyeler içinde tüm dünyadan farklı insanlarla yarışabiliyor olmanız. Böylece, sonuçlarınız diğer oyuncularla karşılaştırılacak ve siz de onların skorunu kendi skorunuzla karşılaştırabileceksiniz.

Drag Racing, dünya çapındaki sonuç tablosunda lider olmak istiyorsanız, beceri ve önsezinizi kullanmak zorunda olduğunuz eğlenceli bir yarış oyunudur.
X